מכונות קפה

מכונת קפה

מחפשים המלצות לפינת הקפה במשרד ?

מאמרים שיכולים לעניין אותך

קפה הוא פשוט משקה מדהים עם מגוון עצום של אפשרויות הכנה. אתם יכולים לבחור מכונות קפה מקצועיות ידניות או ממוחשבות כדי להכין בבית או במשרד את כוס הקפה שאתם מקבלים בבית קפה, ולפעמים בטעמים אפילו יותר משובחים, ואנחנו כאן על מנת לעזור לכם למצוא את מכונת הקפה הטובה ביותר.בחירת מכונת הקפה הנכונה מתמקדת בסגנון הנכון של המכונה שמתאימה לכם, על בסיס הטעם, הנוחות והסגנון של המשקה שאתם אוהבים. אם זה נשמע מורכב, אל תדאגו, אנחנו כאן כדי להקל עליכם.

איך יודעים איזו מכונת קפה יכולה להתאים?

מכונות קפה מקצועיות כוללות מכונות אספרסו ידניות שמאפשרות לכם להכין קפה בסגנון ובאיכות של בית קפה, ויש מכונות קפה שטוחנות פולי קפה באופן אוטומטי. יש מכונות סינון שמעניקות משקה ארוך יותר, ויש מכונות שמספקות טעמים עשירים יותר.אחד המיתוסים שחייבים להעיף הוא שמכונות נספרסו מציעות מגוון עשיר יותר של פולי קפה מכפי שניתן לקבל עם מכונות קפה מסורתיות. האמת היא שהעובדה שמכונות אלו נמכרות בהמוניהן, אין פירושה שהן מציעות תערובות שמתאימות לכוללם.

קפה מעולה הוא כמו יין משובח

עם מגוון אינסופי כמעט בין פולי הקפה, שטעמם משתנה בהתאם לסוגי הפולים, והמיקום שבהם הם גדלו. יש אפילו הבדלים משמעותיים בין אופן הייבוש של הפולים, שטיפתם ואחסונם. יש פולי קפה קלויים ברמות שונות להפקת מר פרופיל הטעם שלהם, ויש פולי קפה שמחקים טעמים של קפה אירופאי, והבחירה תהיה ברוב המקרים בשיטת הניסוי והטעיה. פשוט נסו את כמה טעמים עד שתמצאו את הטעם שמתאים לכם.הנקודה היא שכשאתם מחפשים מכונות קפה מקצועיות, אתם רוצים לחוות את עולם הקפה, ולבחור בין המגוון הרחב של פולי קפה מעולים.בחירת המכונה המתאימה צריכה להתבסס על שיקולי היכולת של המכונה להפיק את הטעם האהוב עליכם של פולי קפה, כמו גם שיקולי הנוחות, והאפשרות להכין קפה בכמה סגנונות, עם כמה סוגים של פולי קפה.

אז איך בוחרים את מכונות הקפה הטובות ביותר?

בדיקת מכונות קפה מקצועיות מתמקדת ביכולת לקבל את הקפה באיכות הטובה ביותר שהמכונות יכולות לספק, עם הבטחה שהדגם הנבחר יכול ייצר את כוס הקפה הטעימה הטובה ביותר. על מנת להשיג את המטרות האלה, יש לבחור גם את סגנון פולי הקפה שמגיעים עם המכונה, כלומר, אם אתם מעדיפים פולי קפה שלמים או טחונים, וסגנון הקלייה שהמכונה מאפשרת.כדאי לקחת בחשבון גם אפשרויות קלייה בינונית, קלה או כבדה, כך שתוכלו להשתמש במכונה בבית או במשרד בהתאם להעדפותיכם, תוך שמירה על טעמי המוצא של פולי הקפה.כשאתם יודעים איזו שיטת קלייה מתאימה לכם, אתם יכולים להשוות בין הדגמים השונים של מכונות קפה מקצועיות שאתם בודקים, ואפילו לטעום דגימות קפה מכל מכונה, כך שתוכלו להשוות בין סוגי הטחינה, ולהתרשם מהטעמים עד שתקבלו את התוצאה הטובה ביותר.

אם אתם רוצים תוספת חלב או קצף, המשחק מתחיל מחדש

לבחירת מכונות קפה שמגיעות עם מתקן להקצפת חלב, יש לבחור מכונות קפה שמאפשרות כיוון, טכניקה והגדרות, עד שתהיו מרוצים מכוס הקפה עם החלב המוקצף באיכות הטובה ביותר שמכונת הקפה שבחרתם יכולה לספק.

מכונות קפה שכדאי להכיר